Játszani jó ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Játszani jó ^^

Szerepjáték
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Hannah kastélya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 22:08

Hannah kastélya....jó nagy ^^
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 22:41

*Ázottan s csapzottan érkezik Hannah kastélyához. Hosszú út áll mögötte így eléggé elfáradt. Miután erőt vesz magán becsönget és várja hogy valaki ajtót nyisson*
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 22:47

*Merson nyit ajtót, és felvont szemöldökkel figyeli az ázott férfit, már látta őt, és tudja, hogy az úrnőjéhez jött. felkíséri a szobája ajtajához, de előtte közli, hogy nagyon rosszkor zavarja Hannaht, majd bekopogtat az ajtón, és lelép, nem akarja magára vonni mestere haragját.* gyere be, akár ki is vagy... *szól ki a szobából Hannah*
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 22:50

*Vet egy hálás mosolyt Mersonra és követi őt fel a lépcsőn, Hannah-hoz. A beinvitálást követően azonnal benyit, csomagjait az ajtóba ledobja és tárt karokkal megy a nőhöz* Hannah, mily régen láttalak!
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 22:54

*az erkély felé fordulva van, szemei vörösek a sírástól. Armandra néz, és int, hogy most nincs ölelkezős kedvében... aztán mégis megöleli a férfit, hosszan magához szorítva, így próbál megnyugodni, végül hátrál, és elfordul tőle* mi szél hozott a fagynak országába?
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:01

*Lehervad a mosoly arcáról, Hannah reakcióján aztán magához öleli* Hát, hiányoztál és unatkoztam is...úgyhogy úgy döntöttem meglátogatlak! *persze nem ez az igazság, de ez egyenlőre maradjon titokban* De mond, mi zaklatott fel így?
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:03

*az asztalhoz sétál, és leül egy fotelba* Anthont meggyilkolták... *mondja szinte sírva, és ismét megjelennek vérkönnyei, ahogy felizzanak lelkében az emlékek, miként mestere az ő kezei között halt meg* ne haragudj, összeszedem magam, csak pár pillanatot kérek... *letörli az arcáról a könnyeket, és valami mosoly félét erőltet magára*
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:07

-Ó, istenem! *most minden öröme elhagyja, megdöbbenti a hír. odamegy Hannah-hoz és újra magához öleli szorosan hogy vígasztalja* Nagyon sajnálom, de mi történt?
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:10

*nem akar engedni az ölelésből, úgy suttogja a szavakat, néha meg-meg akadva* összesküvés... nem volt semmi esélye... *elhallgat, majd kibontakozik az ölelésből* minden nagy vámpírnak ez a sorsa, ahogy egyszer ő maga mondta... *már teljesen nyugodt, arca oly fagyossá válik mint a kinti világ* de mondd jöttöd igazi okát...
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:15

-Ez őröltség! A sors befolyásolható, ez nem előírt szabály hogy 4000 év fölött meg kell halni! De tényleg őszinte részvétem! *most eszébe jut Aliyah, átérzi mit érezhet Hannah, hisz mikor elvesztette mesterét ő is ezt érezte* Jöttem oka most egyenlőre maradjon tabu. Nem akarlak mégjobban felzaklatni! *hogy elkerülje a lehetséges válaszadást megcsókolja a nőt*
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:23

*váratlanul éri a csók, sőt kifejezetten meglepi őt, de kis késéssel viszonozza a gesztust. mikor ajkaik eltávolodnak egymástól mereven a férfira néz* ne kíméllj, ennél jobb idő nem is lehetne, hogy elmondd a dolgot... *tekintete ellentmondást nem tűrő*
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:29

-Nos...*nyel egyet* Gondolom emlékszel Manfredre... felkutattam. Tudom nagy ostobaság volt, de muszáj volt megtennem! Azonban most minden áron ki akar csinálni, és csak rád számíthatok! *megragadja HAnnah kezeit és igéző szemekkel néz a nő szemeibe*
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:38

*gyorsan átgondolja a hallottakat, legszívesebben most kiakadna, és Armand az életével fizetne... de aztán lenyugszik, és sóhajt* szóval azért jöttél, hogy segítsek?*vonja fel a szemöldökét, most nem lehet semmivel eltéríteni a gondolatmenetétől* és mégis mi történt pontosan, amivel felhúztad azt a mamlaszt?
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:43

-Hát igen, a segítséged kérem! *felsóhajt, nem akarja elmondani, de így jobban jár hisz kevesebb az esélye annak hogy Hannah kicsinálja* Betörtem a házába és kuttattam pár dolog után. És miután a gyermekei rajta kaptak....na szóval kinyírtam őket, elloptam valamit és most üldöz! Röviden ennyi!
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:45

- és mit loptál el? kétlem, hogy gyermekei megölése bőszítette volna ennyire fel* feláll és tesz pár lépést az arkény felé, ismét előtör belőle az uralkodói énje, rászállt a témára* mindig is a begyemben volt az a férfi, így most visszavághatok neki, s eltűntethetem a föld színéről, ha jó okot mondasz.
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:49

-Én sem tudok vele végezni. Ha egyedül állnál ki vele egy pillanat alatt szétszedne, ne feledd 3500 éves. És egy bizonyos kulcsot és egy térképet loptam el, aminek köze van a Zagrosz hegységhez! *sejtelmesen beszél, reméli Hannah érti mire akar kijukadni*
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimePént. 3 Aug. - 23:59

- úúúgy! szóval a hegység...*felcsillannak a szemei* talán nem bírok vele, de ne feledd, hogy a gyász megerősíti a vámpírt... és együtt legyőzhetjük, hiszen ezért vagy most itt, nemdebár?*mosolyog Armandra*
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 0:01

-Persze hogy azért! Ketten csak legyőzzük valahogy! És ő buktatta le Aliyaht, ő miatta halt meg! *elszomorodik még mindig nagy fájdalom számára* De a kulcs és a térkép immár nálunk!
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 0:03

*Aliyah nevének hallatán kirázza a hideg, de próbálja tűrtőztetni magát* azt hiszem, lesz egy utunk a hegységbe... *mondja végül hidegen és sötét arccal* már alig várom, hogy őseinket életét és halálát felkutassuk...
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 0:04

-Már én is nagyon izgatott vagyok. De kérdés megéljük e. Manfred már úton van, éreztem ezért is sietten ennyire. Minél hamarabb fel kell rá készülnünk!
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 0:06

*lesulytó pillantást vet Armandra* ez az én domíniumom és az én kastélyom, ide senki nem tudja betenni a lábát, még ő sem. szinte mint egy erődítmény... a halandók is szolgálnak és megannyi vámpír. a seregem is idehaza van éppen. semmi nem jöhet ide, ami ártana nekünk.
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 0:08

-Ne feledd nagy hatalommal bír, és sok barátja van ki 3000 év fölött van jóval. Nemsokáig tart hogy átjussanak a hadseregeden! Bár legyen neked igazad, elvégre legyünk optimisták!
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 0:10

- olyan vagy mint egy megkeseredett gyermek!*csattan fel*ha jön, hát jöjjön, nem nézem tétlenül, ahogy az én földemen mászkál*izzik a szeme a dühtől*
Vissza az elejére Go down
Armand
Admin
Armand


Hozzászólások száma : 93
Registration date : 2007. Jan. 16.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 0:12

*Kuncogni kezd* Talán a fáradság teszi, hát akkor jöjjön! *kacsint a nőre és leül egy fotelbe* Ha végzünk vele, mikor indulunk? Mert már nagyon izgatott vagyok!
Vissza az elejére Go down
Hannah
Admin
Hannah


Hozzászólások száma : 131
Registration date : 2007. Aug. 03.

Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitimeSzomb. 4 Aug. - 0:14

- nem kell olyan sokáig várnod a halálára... *mosolyog vérszomjasan* holnap éjjel, ideér elmondásod szerint, és akkor véget vetünk az életének, vagy mi halunk meg*vállat von*a vámpír léttel jár. *odasétál Armandhoz, már sikerült lenyugodnia kellő képpen, és beleül az ölébe, miközben édes szemeket mereszt rá*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hannah kastélya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannah kastélya   Hannah kastélya Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hannah kastélya
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Játszani jó ^^ :: Oroszország 2005 :: Hannah domínuma-
Ugrás: